PKO Fundacja

O nas

Klub Gaja to polska organizacja ekologiczna, która buduje Pokolenie EkoXXI wieku.

Klub Gaja - Ekipa

Klub Gaja został założony w 1988 roku przez Jacka Bożka, który jeszcze w systemie komunistycznym zdecydował się na utworzenie niezależnej organizacji ekologicznej.

Od ponad ćwierć wieku zachęcamy Polaków do podejmowania realnych działań na rzecz środowiska naturalnego i poszanowania praw zwierząt. Otwieramy debatę społeczną na temat tego, co to znaczy być ekologicznym. Konsekwentnie uczestniczymy w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego, w tworzeniu nowych postaw społecznych podkreślających wagę codziennych wyborów w stosunku do przyrody i świata zwierząt. Poprzez nasze idee i działania staramy się inspirować i zachęcać do współpracy różnorodne środowiska społeczne, zawodowe i kulturowe, a także różne pokolenia Polaków.

Jesteśmy zespołem, który współpracuje od wielu lat. W działaniach dla ludzi, przyrody i zwierząt jesteśmy wytrwali i skuteczni. Osiągamy zamierzone rezultaty dzięki wieloletniemu doświadczeniu, współpracy z różnymi partnerami oraz wsparciu wolontariuszy i darczyńców, którzy tworzą Krąg Przyjaciół Klubu Gaja.

Klub Gaja jest Organizacją Pożytku Publicznego (KRS 0000120069). Nasza działalność możliwa jest dzięki dotacjom, wpłatom darczyńców oraz wpłatom 1 procent podatku

Więcej informacji: www.klubgaja.pl


Klub Gaja
ul. Wyzwolenia 40, 43-365 Wilkowice
tel/fax. 33 812 36 94;
e-mail: klubgaja@klubgaja.pl
www.klubgaja.pl